Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

‘Odaklandığım tek şey kariyerim’

Ollleybe

Member
5e0b7289adcdeb0b149cc7bc.jpg

Hande Kaptan’ın, 10 parmağında 10 marifet... Yer aldığı her projede adından söz ettiren oyuncu, ayrıca yoga ve boks yapıyor. Türkiye Dans Federasyonu’nun lisanslı dansçısı... Kaptan’la projesini, set dışında yaptıklarını ve aşka bakışını konuştuk. - ‘Benim Adım Melek’ dizisiyle yolunuz nasıl kesişti? Geçtiğimiz sene tiyatro oyunumun turnesi için ilk defa Gaziantep’e gittim ve büyülendim. “Buraya tekrar gelmek istiyorum” diyerek, yöresel şallarından aldım, halayını öğrendim. Bir Gaziantepli gibi kahvaltıda zahter yemeye başladım. Bir ay sonra ‘Benim Adım Melek’ dizisinin senaryosu geldi. ‘Yılanların Öcü’ndeki Şerife rolümden dolayı Kadriye için biçilmiş kaftan olduğum düşünülmüş. Hem şaşırdım hem de Gaziantep’e davet edildiğimin ve Kadriye karakterinin benim için yazıldığının hissiyatıyla rolü oynamaya karar verdim. Böyle büyülü bir karşılaşmadan sonra, Kadriye’nin lezzetini Hande’den başkası sunamazdı diye düşünüyorum. - Çekimler nedeniyle Gaziantep’te yaşıyorsunuz. Oradaki düzene alışmanız zor oldu mu, nasıl vakit geçiriyorsunuz? Açıkçası bu benim üçüncü şehir dışı işim, projeyi kabul ederken tecrübelerimi göz önünden geçirdim ve psikolojik olarak hazırlıklı gittim. Odaklandığım tek şey, rolüm ve kariyerim. Gücümü buradan alıyorum. Kendimi yabancı bir şehirde yalnız hissedersem, işimi ve ne kadar şanslı olduğumu düşünerek motive olurum. Modumu hiçbir şey düşüremez.