Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nusret'ten Elazığ'a milyonluk Yardım

Gorkem

Magazin.biz.tr
24 Ocak cuma günü saat 20:55'te Elazığ'da Meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depreme Nusret'ten milyonluk yardım.

Ekli dosyayı görüntüle 203

41 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve binlerce vatandaşımızın yaralandığı üzücü olay sonrası,deprem bölgesine büyük bir yardım kampanyası düzenlenmeye başladı.Bir çok ünlü ismin katıldığı yardım kampanyalarında elini taşın altına en çok sokan isim ise Haluk Levent olmuştu.Ünlü sanatçı kurucusu olduğu 'AHBAP' Derneği ile an be an sosyal medyadan gelişmeleri ve yapılan yardımları şeffaf bir şekilde gözler önüne sermişti.

Üzücü olay sonrasında bir çok ünlü isim yaptığı yardımları paylaşmaya başlamıştı.Ünlü restaurant zinciri sahibi Nusret Gökçe'de bu üzücü olaya kayıtsız kalmayarak,Etiler,Nişantaşı,Bebek,Kanyon Avm ve İstinyePark Avm'de bulunan dükkanlarının 1 günlük tüm gelirini deprem bölgesine bağışlayacağını duyurmuştu.Sosyal medyadan son dakika olarak paylaştığı yardım kampanyası,bir çok sosyal medya kullanıcı tarafından tebrik almıştı.

Nusret Gökçe 5 restaurant'ının tüm gelirini deprem bölgesi olan Elazığ ve Malatya'ya göndereceğini duyurmuştu.Ünlü isim bugün sosyal medya hesabından restaurantlarından topladığı yardım miktarını şu şekilde paylaştı;

Ekli dosyayı görüntüle 204

Nusret Gökçe deprem bölgesine 1milyon 20 bin lira bağışlayarak duyarlılığı il herkesten övgü aldı.Ünlü isim sosyal medyadan paylaştığı yardım miktarı olan fotoğrafının altına şu notu ekledi;

"Allah'ım sana çok şükür."

6.8 büyüklüğündeki deprem,ülkemizi yasa boğdu.Herkes elinden geldiği kadar deprem bölgesine ve depremzedelere yaptığı yardımlar ile zor günlerde nasıl bir birlikteik gösterebileceğimizi göstermişti.Magazin dünyasının bu hassas konu hakkında kayıtsız kalmadığını görmek herkesi mutlu ederken bazı ünlü isimler yaptığı veya yapmadığı yardımlar yüzünde bir çok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirilmişti.