Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Murat Övunç kimdir yaşı kac Murat Övunç ne iş yapıyor?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Cektiği videolar ile fenomen olan ve 1 milyon 700 bin kişi tarafından takip edilen Murat Övunç'un ne iş yaptığı ve ozel hayatı merak konusu oldu. 19 yaşında Burakcan adında bir oğlu olan Murat Ovunc bir kez evlilik yaptı. Yurt dısında yaşayan bir iş adamı ile aşk yaşayan Murat Ovunc medyumluk, şarkıcılık ve sunuculuk yapıyor.

Abone ol Cektiği videolar ile sık sık gundem olan sosyal medya fenomeni Murat Ovunc son olarak 19 yaşına giren oğlunun doğum gununu sosyal medyadan kutladı ve bu paylaşımı olay oldu. 19 yaşında Burakcan adında bir oğlu olan Murat Ovunc ozel hayatı ile de merak ediliyor. Ailesinin istediği ile bir kez evlilik yapan Murat Ovunc ilk evliliği hakkında olay acıklamalar yapmıştı. Eşimle ilgilenmedim, gozum dışarıdaydı ve onu aldattım diyen Murat Ovunc'un hayatında şimdi yurtdısında yaşayan bir iş adamı var.
murat-ovunc-kimdir-yasi-kac-murat-ovunc-ne-is-yapiyor-5e9c7b0b31b34.png

“Benim Adım Osman” isimli komedi filminde de oynayan oğlunun fotoğraflarını paylaştı.
19 yaşına giren oğlu Burakcan Ovuc'un doğum gununu Instagram hesabı uzerinden kutlayan Ovuc, “Benim canım oğlum. Aslanım, nefesim, gururum. Benim dunyam… Ağır başlı, asil oğlum iyi ki doğdun” diye yazdı. Ovuc’un oğlunu goren takipcileri, paylaşımı beğeni yağmuruna tuttu.
murat-ovunc-kimdir-yasi-kac-murat-ovunc-ne-is-yapiyor-5e9c7b0daffad.jpg

Asıl mesleği medyumluk olan Murat Ovunc şarkıcılık da yapıyor. İstanbul'da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Ovuc'un muşterileri arasında unlulerde var. Peki bie oğlu olan ve bir kez evlilik yapan Murat Ovunc kimdir?
MURAT OVUC KİMDİR: Gunumuzde bir cok sosyal medya fenomenleri mevcuttur. Bunlardan en populer sayılan isimlerden olan Murat Ovuc'un asıl mesleği medyum'luktur. İstanbul'da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Ovuc'un muşterileri arasında unlulerde bulunmaktadır.
murat-ovunc-kimdir-yasi-kac-murat-ovunc-ne-is-yapiyor-5e9c7b0dc7dfa.png

Ozellikle instagram sayfasındaki takipci sayısı ile bir cok sanatcı ve unluyu gerisinde bırakmayı başaran Murat Ovuc ilginc kişiliğinin yanı sıra yardımseverliği ile de tanınmaktadır.
1968 yılında dunyaya gelen Murat Ovuc aslen Van'lıdır. Ailenin 5 kardeşten en kucuğudur uzun yıllar tarot falı bakmış ve yaşam kocluğu yapmıştır.