Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merve Özbey Evleniyor

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ünlü şarkıcı Merve Özbek arkadaşlarının düzenlediği sürpriz bekarlığa veda partisinde duygulu anlar yaşadı.

Ekli dosyayı görüntüle 240

Uzun süredir aşk yaşadığı Kenan Koçak ile 9 şubat'ta nikah masasına oturacağını söyleyen Merve Özbey magazin gündemine bomba gibi düştü.Arkadaşlarının Nişantaşı'nda bir gece kulübünde bekarlığa veda partisi düzenlediği ünlü şarkıcı çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını cevapladı.Gece'nin nasıl geçtiği sorusuna, 'Çok güzel bir geceydi,arkadaşlarıma teşekkür ederim.' cevabı veren ünlü şarkıcıya birkaç soru daha soruldu.

Ekli dosyayı görüntüle 241

Ünlü şarkıcı çok göze batan bir şeyler yapmak yerine daha sade eğlencelerden yana olduğunu söylerken düzenlenen gece ile ilgili şunları ekledi;

"Aslında bir şey yapmak niyetinde değildik ama Kenan'ın ablası ve arkadaşlarım böyle bir sürpriz yaptı. Çok güzel bir geceydi
"
Ekli dosyayı görüntüle 242

Merve Özbey,düzenlenen bu bekarlığa veda partisinin aynısını Kenan Bey'in de yapmasına izin verir misiniz sorusuna, '
[FONT=&amp]Öyle şey olur mu? Tabii ki izin veriyorum. Herkes istediği şeyi yapabilir. Evleniyoruz diye bir şeyleri kısıtlamaya gerek yok. Ben gönlümü birleştirdiğim, sevdiğim birisiyle bir hayat yoluna çıkıyorum. Dolayısıyla arkadaşlarım bir şeyler yaptıkları zaman mutlu oluyorum.' cevabını verdi.[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT]