Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Megastar'dan AFAD'a rekor bağış

Gorkem

Magazin.biz.tr
Elazığ'daki 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından ünlülerden gelen bağışların ardı arkası kesilmiyor.Son dakika olarak Megastar Tarkan'dan AFAD'a rekor bağış magazin gündeminde son dakika olarak yer buldu.

Ekli dosyayı görüntüle 177

Dünyaca ünlü Megastar Tarkan,Elazığ'da yaşanan deprem sonrası elini taşın altına koyan ünlülerden biri oldu.Sosyal medyada neredeyse tüm ünlüler Elazığ için 'geçmiş olsun' mesajı yayınlarken Tarkan AFAD'a yaptığı 100 bin liralık yardım ile herkes tarafından duyarlılığı nedeni ile büyük alkış aldı.

24 Ocak cuma akşamı merkez üssü Elazığ sivrice olan 6.8 büyüklüğünde meydana gelen bir çok çevre kent ve ilden hissedilmişti.Aradan 2 gün geçmesine rağmen halen enkaz altındaki vatandaşlarımızın kurtarılma çalışmalarına devam edilirken,ülke genelinde büyük yardım kampanyaları düzenlenmeye devam ediliyor.Sosyal medyada geçen 2 gün boyunca TT de zirvede bulunan Elazığ depremi herkesi ortak bir noktada birleştirerek açılan yaraların en kısa zamanda kapanmasına yönelik olumlu çalışmalarda bulunmak isteyen bir çok gönüllü vatandaşımızı bir araya getirerek mükemmel bir sağduyu yaratılması konusunda etkin rol oynamaya devam ediyor.

Şuana kadar AFAD'a bir çok ünlü tarafından yardımlar yapıldı.Yapılan yardımları miktar'ı bilinmezken elini taşın altına en çok koyan ünlüler'in başını,yaptığı yardımlar ve sosyal medyayı etkin kullanarak insanların daha duyarlı ve yardımsal çalışmalarını teşvik eden,Demet Akalın ve Haluk Levent oluşturuyor.Şahan Gökbakar,Yılmaz Erdoğan ve Yusuf Güney'de depremde zarar gören vatandaşlarımızın yardımına koşmak için elini taşın altına koyan ünlüler olarak magazin basınının gözüne çarpıyor.

Yaptığı büyük bağış ile son dakika haber'i olup herkes tarafından takdir gören Megastar sosyal medya hesabından şunları söyledi;

"Elazığ'da olan ve başka kentlerimizde de hissedilen depremden dolayı vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun. Daha fazla acı almadan atlatmamızı umuyorum. Dualarımız milletimizle, ülkemle..."
Bu mesajı ile dayanışma ve birlik mesajı veren Tarkan'ı tebrik ediyoruz.