Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Londra Moda Haftası’nda Turk kulturu esintileri

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Turk tasarımcı Emre Tamer, dunya moda takviminin en onemli etkinliklerinden 2020 Londra Moda Haftası'nda, zengin Turk kulturunden esinlendiği ilk koleksiyonu 'Medusa'nın Harem Ziyareti' ile kendine hayran bıraktı. Taner'in, Yerebatan Sarayı'nı Londra'ya taşıdığı defilede, aralarında unlu oyuncu Wilma Elles ve İngiliz top model Chloe Jasmine' in de olduğu 12 manken, 12 parcalık bir kapsul koleksiyonunu tanıttı.
londra-moda-haftasi-nda-turk-kulturu-esintileri-5e88bcb3d9bbf.jpg

[h=4]Yoğun ilgi oluştu[/h] ATCA(İngiliz Turk Kultur Birliği) Başkanı Zeynep Ober'in danışmanlığı ve katkılarıyla Millenium Gloucester Hotel'de duzenlenen organizasyonda, Turkiye'nin turizm alanında buyuk bir tanıtımı da yapıldı. Turkiye'nin Londra Başkonsolosu Cınar Ergin, eşi Deniz Ergin ve Avusturya Buyukelciliği yetkililerinin de hazır bulunduğu geceye, Turk- İngiliz iş insanlarının ve uluslararası medya kuruluşlarının da ilgisi yoğun oldu.
Defile sonrası Emre Tamer, bu yolculukta desteğini esirgemeyen Zeynep Ober'e, sponsorlara ve Wilma Elles'e teşekkur etti. Londra Moda Haftası'nda ilk defilesinin olduğunu belirten Tamer, "Umarım Eylul'de cok daha buyuk bir şov ile yeniden Londra'da olacağız. Heyecanımı paylaşan herkese cok teşekkur ediyorum.” dedi.Wilma Elles ile ilgili olarak da, "Kendisiyle daha oncesinde bir sergide tanışmıştım. Cok iyi bir arkadaşlık kurduk. Defileme gelmesini ozellikle istedim. Yoğun bir calışma programı olmasına rağmen beni kırmayarak Londra'ya geldi. Wilma'nın Londra'da ilk defilesi oldu.” diye konuştu.
londra-moda-haftasi-nda-turk-kulturu-esintileri-5e88bcb774270.jpg

[h=4]"Cok cok mutluyum.”[/h] "Daha oncesinde New York, Los Angeles, Berlin ve İstanbul Moda Haftası'nda baş manken olarak cıktım. Londra Moda Haftası'nda ilk kez cıkıyorum. Cok cok mutluyum.” diyerek heyecanını paylaşan Wilma Elles sozlerine şoyle devam etti: "Londra'daki başarılı tasarımcı Emre Tamer'in koleksiyonuyla baş manken olarak cıkmak beni son derece mutlu etti. Burada cok ozel bir konsept soz konusuydu. Dort tane erkek beni taht uzerinde taşıdılar. Bu da Emre Tamer'in markasının sembolu. Benim icin buyuk bir surpriz oldu. Sanki bir ruyadaydım. Gercekten kendimi haremin kralicesi 'Medusa' gibi hissettim. Ayrıca bunu dunya basını onunde anlatmamda gercekten guzel bir anı oldu.”