Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lana Del Rey'in Grammy kostümü

Gorkem

Magazin.biz.tr
Alternatif popun güçlü ismi Lana Del Rey Müziğin Oscarları olarak adlandırılan 62’nci GrammyÖdül Töreni’ne, gümüş renkli ve parlak kristallerle süslenmiş bir kostümle katıldı.
Ekli dosyayı görüntüle 210

Lana Del Rey uzun mütevazi elbisesini klasik bir topuz ve 60’lı yılları andıran makyajı ile tamamlamıştı. Lana Del Rey, görünümü ile moda severlerin ilgisini kazandı ancak kıyafetin en dikkat çeken yanı tasarımı değil, fiyatıydı.

Lana Del Rey’in Grammy için bir elbisesi olmasına rağmen son anda alışveriş merkezine gidip aynı renkte başka bir elbise aldığı belirtildi. Ünlü şarkıcı,‘Başka bir elbisem vardı, sonra erkek arkadaşım ve ben alışveriş merkezinde onun için bir kemer alıyorduk ve bunu gördüm ve sevdim, bu yüzden bu bir son dakika elbisesi. Ama bayıldım!’ dedi.

Pazar günü düzenlenen törende Norman F *** ing Rockwell albümü için için Yılın Albümü ve Yılın Şarkısı kategorisinde aday gösterilen Lana Del Rey, elbisesinin beline sığması için bazı değişikliklere ihtiyaç duyduğunu itiraf etti.
Elbisenin fiyatının 600 pound (yaklaşık 4 bin 600 lira) olması, tüm Lana Del Rey hayranlarını şaşkına uğrattı. Kırmızı halıda birçok sanatçı tasarım kıyafetler giyerken, 34 yaşındaki Lana Del Rey’in neden bu elbiseyi seçtiği merak konusu oldu. Elbise baştan ayağa gümüş renkliydi ve taşlarla kaplıydı. Etek kısmında ise sallantılı kristaller vardı.