Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlişki sırasında ağrı/acı duyuyorum. Parmak egzersizi yapıyorum

prenses

Member
Damla; 28 yaşındayım. Eşimle 2 yıl 2 aydır evliyiz. Evliliğimizin ilk gününden beri sağlıklı bir cinsel ilişkiye giremedik. Benimle ilgili en önemli özellik heyecan ve korku belki de ilişkiye giremememizin de en önemli sebebi buydu. Zaten nişanlandığımızdan beri bu konuda hep tedirginlik duyuyordum. Bundan kulaktan kulağa yayılan o ilk acı söylentilerinin de etkisi büyük. Sanki o an geldiğinde ilişki sırasında canım çılgınca acıyacak gibi geliyordu ve ilk denememizde böyle de oldu. Sanki eşimin penisi vajinama girmesi fiziksel olarak da mümkün değil gibi geliyor. Ama her ilişki denememizde aynı duvar aynı acı karşımıza çıkıyor. Halbuki o aşamaya kadar her şey çok normal ve yolunda ilerliyor. İnternetteki okuduğum hikayelerin aksine eşimle kendimiz denediğimiz birkaç parmak egzersizlerinde başarılı olduk. Ancak o noktaya geldiğimizde durum aynı oldu. Bunun bir rahatsızlık olduğunu ve tedavi edilebileceğini bilmek çok güzel.