Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayat Devam Ediyor ile akıllara kazınan Meltem Miraloğlu’na hayat bir turlu gulmedi!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Meltem Miraloğlu, Diyarbakır’da 13 Ocak 1987 tarihinde dunyaya geldi… Ailesi Diyarbakır’dan İstanbul’a gocmuştu… Ancak unlu oyuncu yıllar sonra yaptığı roportajda “Keşke İstanbul’a gec etmek yerine, goc edeceğimiz ilk yer Amerika olsaymış” diye konuşacaktı…Kucuk yaşlarından itibaren oyunculuk yapma hayali kuran unlu oyuncu, Mujdat Gezen Guzel Sanatlar Akademisi’nden mezun oldu. Hayal ettiği oyunculuğa 23 yaşında kavuştu…
2010 yılında ilk olarak Kılıc Gunu isimli dizide rol alan oyuncu, kendisini unu kavuşturan Hayat Devam Ediyor dizisindeki Kucuk Gelin Hayat Bakırcı karakteri ile akıllara yazıldı.
Dizideki rolunden etkilenen cok kişi oldu. Meltem Miraloğlu da bir yıl sonra Adını Kalbime Yazdım dizisinde Dicle karakteri ile kariyerine devam etti. Sonraki yıllarda rol teklifleri hep sinemadan gelince ust uste filmlerde yer aldı.
Ateş, Sekerat Son, Ashik, Mirac, Kurban gibi yapımlarda boy gosterdi. Oyuncu şimdilerde ise Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyor ve neden daha once bu ulkeye gitmemiş olduğunu sorguluyor.
Peki Miraloğlu neden ABD’de yaşamayı tercih etti?
Onur Akay Medya’ya konuşan unlu oyuncu, rol teklifi gelmediği icin kendini ABD’de bulmuş…
hayat-devam-ediyor-ile-akillara-kazinan-meltem-miraloglu-na-hayat-bir-turlu-gulmedi-5e9ae62f43102.jpg

2013 yılından sonra ekranlarda gorunmeyen Meltem Miraloğlu, “Beni ekranda gorememenizin sebebi, şu an bir proje teklifi gelmiyor ve proje teklifi alamadığım icin ben bugun Amerika’dayım ve beni ekranda goremiyorsunuz.” diyerek acıklamakta…
Hakkında estetik yaptırdığı iddiaları da vardı ama unlu oyuncu bunu yalanlıyor.
hayat-devam-ediyor-ile-akillara-kazinan-meltem-miraloglu-na-hayat-bir-turlu-gulmedi-5e9ae62f79509.jpg

Sosyal medyaya duşen oyuncunun bu fotoğrafı estetik iddialarını guclendirmişti.
Miraloğlu, “Hicbir yerimde dolgu, estetik yok. Ben doğduğumdan beri saclarımı bile boyatmadım” diyerek kendini ifade ediyor.
Basite indirgenmiş bir kadın bedeni sergileyen rollerde ise oynamayacağını acıkca belirtiyor.
Miraloğlu, “Kadın bedeni cok kutsaldır. Ben bunu basite indirecek hicbir senaryonun icerisinde, opuşme sahnesinde, sevişme sahnesinde, yatak sahnesinde, tecavuz sahnesinde oynamam” diyerek oldukca net bir sınır cizmekte…