Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşındadır?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Hakan Taşıyan, 1 Nisan 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan beri müzik piyasasında olan Hakan Taşıyan, televizyonda yayınlanan dizilerde de boy göstermiştir.

HAKAN TAŞIYAN KİMDİR?
Hakan Taşıyan, cocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi gostermiş ve calmaya başlamıştır. Daha sonra babasıyla beraber duğun şarkıcılığı yapmıştır. Ufak yaşlardan beri muziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada soylediği şarkılarla komutanları sesini cok beğendi ve destekledi. Onların desteğini arkasına alan unlu sanatcı ilk kasedini piyasaya cıkardı.
İlk kasedini cıkartma olayı şu şekilde oldu. Once İstanbul'da Unkapanı’nda bulunan bir takım yapımcıların yanına gitti fakat o yapımcılar Muslum Gurses'i taklit ettiğini duşunup pek ilgi gostermediler. Bunun ardından Ankara’ya giden Sanatcı Sıla Muzik ile beraber ilk kaseti olan Hesabım Bitmedi albumunu piyasaya cıkarttı.
1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya cıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi Sensiz İki Gun oldu. Bu album sanatcının en iyi albumlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. Buyuk bir hayran kitlesine kısa sure cerisinde sahip oldu ve konserleri hınca hınc doldu.
Bu albumu sonrası Gozun Sevem isimli albumunu piyasaya sunmuştur. Albumler her şey istediği gibi olmasına rağmen hayranlarının her zaman dostluk kardeşlik icinde olmasını temenni etmiştir.
1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile beraber oyunculuk konusunda da başarılı bir performans gosterdi. Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynamıştır.
2001 tarihinde ise yine bir dizi ile ekranlara geldi. Guz Gulleri isimli dizi ile beraber onemli kişilerle başrol oynamıştır. Bu dizide Kemal karakterini canlandırmıştır.
hakan-tasiyan-kimdir-kac-yasindadir-5f9013ce0eb99.jpeg

İlginizi CekebilirHakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı!