Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hafızalardan Silinmeyen Magazin Olayları

Gorkem

Magazin.biz.tr
Magazin dünyasında her gün farklı haberler okuyoruz.Gündem o kadar çok değişiyor ki bir çok olay yaratan haberleri unutuyoruz.Sizler için çok eski ve unutulmuş birbirinden özel magazin haberlerinden bir kaçını derledim.İşte zamanında çok konuşulup unutulan o magazin haberleri;

TUVALETTE CİNSEL İLİŞKİ

Ekli dosyayı görüntüle 141
Ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar'ın adı öyle bir olaya karışmıştı ki okuyanlarda şok etkisi yaratmıştı.Bir aralar magazin gündeminden hiç düşmeyen Helin Avşar için;bir çorbacının tuvaletinde cinsel ilişkiye girdi iddiası öne sürülmüştü.Olaya tanık olduklarını söyleyen,Berna Arıcı ve Sibel Gökçe çorbacının tuvaletinden gelen seslerin sevişme sesine benzediğini iddia ederek içeride Helin Avşar'ın olduğunu ileri sürmüşlerdi.
Olayda ismi geçen Avşar,böyle bir şeyin gerçek olmadığını dile getirerek iddia da bulunanlar hakkında dava açacağını söylemişti.

TOSTUMU YEDİM BEKLİYORUM

Ekli dosyayı görüntüle 142

Güzel ve başarılı manken Çağla Şikel,bir zamanlar magazin gündemine öyle bir giriş yapmıştı ki neredeyse herkes bu haberi konuşmuştu.Bir zamanların dillere pelesenk olan cümlesi 'Tostumu yedim bekliyorum' ile magazin gündemini kendi etrafında döndürmüştü güzel manken.Olay ise şöyle gelişmişti;
Bir defile için Antalya'ya giden ünlü manken,manken arkadaş'ı Yüksel Ak'ın kocası Şenol İpek'e attığı "Tostumu yedim bekliyorum" mesajı ile ortalık birbirine girmişti.Magazin aleminin en sansasyonel olayı olarak hafızalarda kaldı.

TEK GECELİK İLİŞKİ

Ekli dosyayı görüntüle 143

Ekranların reyting rekorları kırıp fenomen dizisi olan 'Çocuklar Duymasın" ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Tamer Karadağlı,kuzeni Abbas Karadağlı ve Burcu Mercan isimli genç kadın ile otel odasında tek gecelik ilişki yaşamışlardı.Bu olay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.Tamer Karadağlı ve kuzeni ile birlikte olan genç kadın,otel odasında yaşanan her şeyi gizli kamera ile kaydederek Tamer Karadağlı'ya 150 bin dolarlık şantaj yapmıştı.Magazin dünyası bu konu ile çalkalanırken ünlü oyuncu "Keşke böyle şeyler yaşanmasaydı" demekle yetinmişti.