Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hadise Ünsüz Sevgili İstiyor

Gorkem

Magazin.biz.tr
Son dönem magazin gündemine sosyal medya paylaşımları ile fırtına gibi giren ünlü sanatçı Hadise Cosmopolitan dergisine verdiği röportaj ile tüm bilinmeyenleri anlattı.İşte ünlü sanatçının vermiş olduğu röportaj;
Ekli dosyayı görüntüle 244

" Motivasyonumun sırrı çok basit. Sadece işime odaklanıyorum. Hayatımın bazı dönemlerinde elimde olmadan gelişen, kontrol edemediğim olaylarla karşılaşabiliyorum. Önüne geçemiyorum bazen, hakkımda çoğu zaman aslını yansıtmayan pek çok şey yazılıyor. Ciddiye alıyor muyum? Hayır. Zamanla önemsememeyi öğrendim. Çünkü hayatımın en zor dönemlerinde kendimi her daim üreterek iyileştirdim. Bazen içim kıpır kıpır oluyor ve daha fazla üretmek istiyorum. Bu aralar tam da böyle bir dönemdeyim.

Şansa çok inandığımı söyleyemem. Galiba biraz kaderciyim. Hayat yolculuğumuzun biz doğmadan belirlendiğine inanıyorum.Beslenme programımın olmazsa olmazı hurma. Badem, fıstık, ceviz ve muz da olmazsa olmazlarım. Spor yapmayı seviyorum. Her gün 10 kilometre yürürüm.

En güçlü yanım susabilme erdemim. Bu yüzden kendimi takdir ediyorum. Annem bana "Bırak konuşsunlar, sen hep sus. Başın hep dik olsun kızım.

22 yaşındayken Eurovision döneminde yaşadıklarımı kimse bilmez. Bir kitap çıkarırsam kesinlikle o süreci anlatacağım. Omuzlarıma büyük bir sorumluluk yüklendi ve ben bu yükü taşımakta zorlandım. Öyle ki; acısı iki yıl sonra çıktı. Tek başıma İtalya'ya tatile gidip telefonumu kapattım. Sadece anneme iyi olduğumu bildirmek için mesaj attım. Hırpalandım ama başardım. Anladım ki, her şey kendi elimizde.

Bir insanın nasıl oturduğu, kalktığı, selamlaştığı, kendini tanıttığı bile kendisi hakkında bir sürü şey söyler, ilk bunlara dikkat ederim. Benimle aynı işi yapan birini hayatımda istemem. Başka dalda tanınan biriyse sıcak bakabilirim."

Ekli dosyayı görüntüle 245

Ünlü sanatçının ilerleyen gündemlerde magazin alemine hangi konular ile düşeceği büyük merak konusu