Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gözaltı torbaları ameliyatı- Blefaroplasti

Bilgin

Member
Arkadaşlar 24 yaşındayım. Kendimi bildim bileli gözaltlarım şiş! Uykusuz musun canın mı sıkkın sorularından ve saçma cevaplar vermekten bıktım. 3 kez göz doktoruna gittim böbreklerime baktırmamı söyledi. Geçen ay dahiliyeye gidip tahlil yaptırdım, böbreklerimden kaynaklanan bir durum değil. Babam ve halamların hepsinde var genetik benim sorunum. Makyajsız kapatıcı kullanmadan evden çkamıyorum, hayatımı çok kısıtlıyor. Estetiğe girdiği için devlet karşılamıyormuş sanırım. Şuan maddi açıdan pek karşılayacak durumda değilim ama hayatımı çok kısıtlıyor resmen eve kapandım. Bir yandan da biran önce olmak istiyorum. Ben Bursa'da devlet hastanesinde bir doktorla görüştüm 2,5 istiyor. Sitede daha uygun fiyatlara olanların yorumlarını okumuştum. Birçok kişi yazmış ama fiyat, hastane ve ameliyatla ilgili net bilgiler yok. Bu konuda tecrübelerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var. Bursa, İstanbul belki Ankara'da bile ameliyat olabilirm.Bu operasyonu daha uygun fiyata yaptıran varmı lütfen yardım edin