Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dudak kaldırma ,liplifting

Bilgin

Member
dudak kaldırma ‘ liplifting’ bi kaç haftadır ilgilendiğim bir konu.senelerdir sorunuma care olduğunu farkettigim anda ilgimi cok cekti.dudaklarımın ince olması yanı sıra güldüğümde dişlerim pek görünmüyor ve dişlerim görünsün diye daha da cok gülmem gerekiyor böylelikle fred çakmaktaş çizgilerim cok belirgin olmaya basladı daha sonra liplifting olayını öğrendim.bu estetik seneler önce zaten yapılıyormus ve türkiyede henüz yeni yaygınlaşmış.konuya ilgim arttıgından beri ünlü bir kaç doktoru takip etmeye başlamıştım.daha sonra kafama yatanları aradım bilgi ve fiyat aldım ama gercekten bu doktorlar bilgilerinden ziyade takipçi sayısına göre fiyat biçiyorlar.istanbulda en uygun liplifting fiyatı 4000den baslıyor ve 12000 e kadar gidiyor,yarım saatlik lokal aneztezi ile yapılan işlem için gerçekten uçuk rakamlar.bu işlem dudak ve burun mesafesi arası uzun olanlar için ve benim gibi güldüğünde dişleri görünmeyenler için çok uygun,yani burun altından bıyık veya baska bi kesi yöntemiyle en fazla 5mm alma kaydı ile yapılıyor.eğer dudak burun mesafeniz kısa ve gülünce dişleriniz görünmüyor ise bunu dudak içinden gizli bir kesi ile yapıyorlar.ben yarın için randevu aldım.takipçi sayısı fazla olmayan bi doktordan. e tabi fiyatı da ona göre oluyor. ameliyat olup bitene kadar şimdilik bu kadar bilgi vermek istiyorum.ameliyattan sonra nasıl geçtiğini doktorun ilgisini bilgisini fiyatı vs.paylaşacagım.ilgilenenler takip etsin,sevgiler.