Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Didem soydan domuz gribi oldu

Gorkem

Magazin.biz.tr
Düzgün fiziği ve güzelliği ile gözleri kamaştıran ünlü manken Didem Soydan,domuz gribi olduğunu attığı story ile takipçileri ile paylaştı.
Ekli dosyayı görüntüle 90l
Sosyal medya'yı en kuvvetli şekilde kullanan isimlerden biri olan Didem Soydan hastahaneye yatarak tedaviye başladığını belirtti.Sosyal medya da özellikle twitter da attığı sivri tweet'ler ile dikkat çeken Didem Soydan geçenlerde kendisini Nasa'ya kabul olan Türk bilim insanı ile kıyaslayan takipçisine verdiği bamyalı cevap ile gündeme gelmişti.

Ekli dosyayı görüntüle 91
Özel hayatında Lider Şahin ile aşk yaşayan Didem Soydan sosyal medya üzerinden gelen soruları yanıtladı;

[FONT=&amp]Soydan, "Aslında spesifik bir yerde büyümedim. İki ayrı yerde büyüdüm. Biri Fındıkzade diğeri de Sultangazi. İkisinin de benim için inanılmaz önemi var. Çünkü bana sokağın, sokak kurallarının ve sokakla başa çıkmanın ne olduğunu öğrettiler. Hayatım boyunca en işe yarayan bilgilerdi" dedi.
Soydan, "3 kelimeyle kendisini nasıl tanımlarsın" sorusuna, "cesur, kararlı ve cesur" yanıtını verdi.
Manken, en sevdiği rengin ise; mavinin bütün tonları olduğunu belirtti.

Soydan'ın diğer açıklamaları şöyle:

* Ev sevmediğim özellik, kendime rahat vermemem çok üzerime giderim. En sevdiğim özelliğim ise kararlılığımdır.

* İstediğim bir ünlüyle tanışma şansım olsaydı, o kesinlikle Michael Jackson olurdu.

* Dayımın kafesinde bulaşıkları yıkamıştım, ilk paramı orada kazanmıştım.

* Sex and the City ve Mad Men gibi dizilerde rol almak isterdim.

* 3.5 sene profesyonel olarak hentbol oynadım.
Ekli dosyayı görüntüle 92
* Beşiktaşlıyım.

* Arnavut böreğini çok severim.

* Tatil bavuluma koyduğum üç şey: Telefon şarj aletim, rüya defterim, gerekli gereksiz tüm cilt bakım malzemeleri...

[/FONT]