Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Demet Akalın'dan Duygulandıran Özgecan Aslan Paylaşımı

Gorkem

Magazin.biz.tr
2015 yılında bindiği minübüste canice öldürülen Özgecan Aslan'ın 5. ölüm yıl dönümünde ünlü sanatçı Demet Akalın'ın yürekleri burkan paylaşımı magazin forumlarında geniş yer buldu.

Ekli dosyayı görüntüle 458

Mersin'de yaşayan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, 2015 yılında evine gitmek için bindiği minibüste tecavüz girişiminin ardından defalarca bıçaklandıktan sonra yakılarak öldürüldü. Ünlü şarkıcı Demet Akalın ise ölümüyle Türkiye'yi yasa boğan Özgecan Aslan'ı ölümünün 5. yılında unutmadı.

8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında günlük yaşantısı hakkında sık sık paylaşımlar yapan Demet Akalın, son yaptığı paylaşımda Özgecan Aslan'ı andı. Aslan'ın fotoğrafını paylaşan ünlü isim altına şu notu düştü: "Seni hiç tanımadım ama senin için çok ağladım çok üzüldük, kahrolduk... Sonra ben evine geldim odana girdim kardeşlerin perişandı... Ve sen gittin senden sonra yüzlerce kadın katledildi ve biz mani olamadık. Bir gün bu düzen değişecek umudumuz var cezalar için! Ve duamız..."

Ekli dosyayı görüntüle 459

Ünlü sanatçı bu duyarlı davranışı ile magazin forumlarından büyük övgü aldı.

Son düzenleme: