Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Demet Akalın'a şok sözler! "Kendini ne sanıyorsun kızım?"

Gorkem

Magazin.biz.tr
Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a şok sözler, 'Sıkıntı büyük sende kızım'

Ekli dosyayı görüntüle 193

24 Ocak cuma günü saat 20:55'te Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bir çok ünlü isim deprem bölgesine yardımlar göndermişti.Ünlü şarkıcı Demet Akalın gönderdiği yardımı sosyal medya da şu not ile paylaşmıştı;

"Ben kamyonetimi tuttum.Üsküdar Belediyesi'nin tır'ına teslim edilio..uyuyan dostların canı saolsun"

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın bu mesajına, 'Sıkıntı büyük sende kızım' diyerek magazin dünyasında şok etkisi yarattı.Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın deprem bölgesine göndermek üzere içinde bot ve mont buluna çuvalı sosyal medya hesabında paylaşması tartışma çıkardı.Ünlü sanatçı Tuğba Ekinci,Demet Akalın'ın yardım çuvalını paylaşmasının ardından şunları söyledi,

"Doğru konuşmanı,paran ile iyilik yapıyorsan cümlelerini seçmeni temenni ediyorum.Bana iyilik yapmıyorsun kendine yapıyorsun.Açıklama yaparken saldırma kardeşim,ne halt yiyeceksen ye.İlk ve son uyarım.Kendini ne sanıyorsan zevk sahibi insanlarda bir yerin yok.Arabesk geldin arabesk gidiyorsun.Bir Gülşen,bir Hande Yener değilsin.Cool insan hiç olamadın.O başarılarına yazık.Kusura bakma Demet bu sensin.Kimse seni sevmiyor,şöhretin bittiğinde de yalnız kalırsın böyle devam edersen.Zaten yalnızsın da huyun yüzünden sıkıntı büyük sende kızım."

Tuğba Ekinci,bu söylemleri ile magazin dünyasına bomba gibi düştü.Sivri dili ile tanınan Demet Akalın'a söyledikleri ile büyük şok yaratan Tuğba Ekinci laf savaşını başlatmışa benziyor.Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın Ekinci'nin söylediklerine ne cevap vereceği merak konusu iken,ikili arasında magazin gündeminde son dakika olarak verilecek olaylar yaşanacağı kesin.