Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Demet Akalın Haindir

Gorkem

Magazin.biz.tr
İzzet Yıldızhan,Demet Akalın hakkında ağır sözler söyleyerek; "Demet Akalın haindir." dedi.
Demet Akalın'ın 23 yıl önce İzmir de yaşadığı olayları anlatması gündeme bomba gibi düştü.Bunun üzerine İzzet Yıldızhan adeta çılgına döndü.Youtube'daki "Acı Gerçekler" programında 23 yıl önce ismini vermeyeceğini söylediği bir sanatçının önünü kesmesinden bahseden Akılın şunları söylemişti
; "Mankenlik yaparken müzik şirketi bana albüm teklif etmişti. İmza atmaya gittim, beklerken dönemin ünlü bir popçusu geldi. Beni görünce ‘Burada ne işin var?’ diye sordu." Ben de ‘Albüm için geldim’ dedim. Suratı bir anda allak bullak oldu. Çıkıp gitti. 10 dakika sonra bir görevli odaya gelip ‘anlaşmanız iptal oldu’ dedi. Gün geldi, devran döndü. Bu kişiyle yıllar sonra uçakta karşılaştım. Havalı bir ‘merhaba’ dedim. Ne oldu, o şimdi piyasada bile yok.”
Demet Akalın'ın bahsettiği o isim Pınar Aylin çıktı.

Ekli dosyayı görüntüle 66
İddaalar üzerine sessizliğini bozan Aylin, '2.Sayfa' isimli programa telefon ile bağlanıp Demet Akalın'ın söylediklerini yalanlayıp başka iddaalarda bulundu.Pınar Aylin'in ardından yayına bu kez de İzzet Yıldızhan bağlandı.Yıldızhan,Demet Akalın hakkında şunları söyledi;
"Yıllar önce Bülent Ersoy ile program yapıyorduk. Demet Akalın ben varım diye programa gelmek istemedi." dedi.

İlerleyen günlerde bu olayın detayları çok can yakacağa benziyor.Bekleyip göreceğiz.[FONT=&amp]
[/FONT]

Moderatör tarafında düzenlendi: