Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Charlize Theron'dan eleştirilere yanıt

Magazzzino

Moderatör
2438350_0da9dc2b405c56d01f178dce9ef8e595_640x640.jpg

Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, evlatlık oğlu Jackson'ı kız gibi giydirmesiyle ilgili eleştiriler karşısında sessizliğini bozdu

Güney Afrikalı sinema sanatçısı Charlize Theron, evlatlık oğlu Jackson'ın aslında kız olduğunu söyledi.

2012 yılında evlat edindiği şimdi 7 yaşında olan Jackson'ı dünyaya erkek olarak tanıtan Charlize Theron, oğluna elbise giydirmekle suçlanıyor hatta giyimi konusunda hatalı yönlendirme yapmakla itham ediliyordu.

2438350_a3bdc096dffc537644d9a3e397bc8972_640x640.jpg

Ancak olayın tam tersi olduğunu ifade eden sanatçı, Jackson'ın en az kız kardeşi August kadar kız olduğunu söyledi.

Annesinden ilham aldığını söyleyen Charlize Theron, "Jackson 3 yaşındayken bana 'Ben erkek değilim' dedi. Ben de herhangi bir ebeveyn gibi 'Peki' dedim. İki çok güzel kız sahibiyim" diye konuştu.

Brad Pitt ile yeni bir beraberliğe yelken açtığı iddia edilen Charlize Theron 15 yaşındayken; annesi, babasını nefsi müdafaa gerekçesiyle silahla öldürmüştü.

Moderatör tarafında düzenlendi: