Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cedi Osman: "Turkiye icin oynamayı ozledim"

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
cedi-osman-turkiye-icin-oynamayi-ozledim-5e9abb7a9e970.jpg
Amerikan Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Cleveland Cavaliers'ta oynayan Cedi Osman, milli takım formasını giymeyi ozlediğini belirtti.
Cedi Osman, FIBA'nın internet sitesinde yer alan yazısında, yeni tip koronavirus (Kovid-19) salgını nedeniyle evde zaman gecirdiğini ifade etti.
Basketbolsuz bir hayatın kendisi icin zor olduğunu kaydeden Cedi, "Umarım en kısa zamanda durum daha iyiye gider. Basketbolu ne kadar ozlediğimi fark ediyorum. Ozellikle de Turkiye icin oynamayı ozledim." yorumunu yaptı.
Milli formayla sahaya cıktığında yaşadıklarını aktaran Cedi, "Tribunlerin milli marşı okumaya başladığını duyduğunuz anda tuyleriniz diken diken olmaya başlar. Şimdi o anları duşunurken bile tuylerim diken diken oluyor." değerlendirmesinde bulundu.
25 yaşındaki basketbolcu, Turkiye tarihinin en iyi beşini ise, "Kerem Tunceri, Cedi Osman/Furkan Korkmaz, Hidayet Turkoğlu, Ersan İlyasova ve Mehmet Okur." şeklinde secti.