Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Caycı Huseyin: Bir gun oleceğiz bu sefer de ‘Yok canım olmedi, yaşıyor’ diyecekler

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
cayci-huseyin-bir-gun-olecegiz-bu-sefer-de-yok-canim-olmedi-yasiyor-diyecekler.jpeg

‘Caycı Huseyin’ olarak bilinen ve sosyal medyada surekli olduğu yonunde iddialara konu olan Alparslan Ozmol, konuştu. Hakkında sosyal medyada sık sık ‘oldu’ paylaşımları yapılmasının kendisine anlamsız geldiğini soyleyen Ozmol, olum haberleri yerine işiyle anılmak istediğini belirterek şunları soyledi:
“Mizah olmadan yaşayamayız ama kaliteli mizah onemli. Surekli oldu haberleri insanların yakınlarına zarar veriyor. Coronadan oldu dediler, ucak kazasında oldu dediler. Benim uzerimden oldu haberlerinin cıkması anlamsız geliyor.”
cayci-huseyin-bir-gun-olecegiz-bu-sefer-de-yok-canim-olmedi-yasiyor-diyecekler-6014f98b680ef.jpeg
“BİR TIK UĞRUNA ŞEREFİNİ SATMAK…”
“Bir gorselimi alıp, internet sitesine koyup, ‘Şok şok şok, Caycı Huseyin’e bir şey oldu’ yazıyorlar. Tıkladığında iceriğinde oyun sitesi cıkıyor. Bir tık uğruna şerefini satmak gibi bir şey oluyor.”
“Surekli ‘Oldun mu ağabey? Cenazen Konya’dan kalktı. Konya’da deniz mi var?’ gibi anlamsız espriler yapılıyor. Bir gun oleceğiz bu sefer de inanmayacaklar. O zaman da ‘Yok canım olmedi, yaşıyor’ diyecekler.”
cayci-huseyin-bir-gun-olecegiz-bu-sefer-de-yok-canim-olmedi-yasiyor-diyecekler-6014f98b9184a.jpeg
“ADAMI HASTA ETMEYİN”
“Bizim camiada zaten oldukten sonra değerin artar. Ama ben olmeden, oldu diye gundeme gelmek ve ekranlara bir proje yapmadan gelmek anlamsız geliyor. Arkadaşlar, ben yaşıyorum. Olduğum zaman size haber vereceğim. Adamı hasta etmeyin.” (DHA)

İlginizi Cekebilir
cayci-huseyin-bir-gun-olecegiz-bu-sefer-de-yok-canim-olmedi-yasiyor-diyecekler-6014f98bc23fb.jpeg
'Caycı Huseyin'in yeni imajı olay oldu
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur