Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Can Yaman Libido'yu açıkladı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Libido kelimesinin ağzından çıkmasının ardından neye uğradığını şaşıran Can Yaman,askerden döndü ve libido'yu açıkladı.

Ekli dosyayı görüntüle 223

'Libido' açıklaması ile magazin aleminden sosyal medyaya her yere konu olan Can Yaman,eleştirilerin odağında kalırken suskunluğunu korumuştu.Bu konu konuşulmaya devam ederken bu seferde İspanya'ya gidişinde sahte havalimanı karşılaması ve ispanyol sunucuya söyledikleri ile büyük tepki çeken Can Yaman,bedelli olarak gittiği askerliğinde tezkeresini aldı.İzmir'deki birliğinden İstanbul'a dönen Can Yaman çok tartışılan 'Libido' konusu ile ilgili ilk kkez açıklama yaparak şunları söyledi;

"Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.Libido kelimesi çok farklı yerlere giden kelimeymiş.Ders çıkarmış oldum.Hata yapmak insanlara mahsus...Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim.Dizide aşkı inandırıcı kılan,kimya,enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti.Bu kadar dallanıp budaklanacağını hiç tahmin etmezdim.Dikkat etmem gerekirmiş."

Bir çok ünlü isimden tepki alan Can Yaman,Kıvanç Tatlıtuğ'a söyledikleri ile magazin gündeminde yer almaya devam ederken ünlü isme tepkiler çığ gibi büyümeye devam etmişti.Can Yaman,dizilerinin İspanya da izlendiğini belirterek, 'Başka bir oyuncunun dizileri izlenmiyor ise orada ünlü olması mümkün değil zaten' ifadesi ile tepkileri üstüne çekmişti.

'Başrol çiftinin libidosu yüksek olmalı' ifadesi ile magazin gündemine oturan Can Yaman,magazin camiası başta olmak üzere sosyal medya kullanıcıları tarafından da yoğun eleştiriye maruz kalmıştı.

Ekli dosyayı görüntüle 224

Can Yaman dizisinin tanıtımı için gittiği İspanya da bir programa konuk olmuştu.Can Yaman,İspanyol kadın hayranının sorduğu 'Buradan Can Yaman'ın mükemmel,ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?' sorusuna verdiği cevap ile linç yemişti.

İspanyol program sunucusunun sorduğu soruya eli ile arkayı göstererek 'arka odaya geçelim' şeklinde çirkin cevap vermesi sonucu magazin gündemine bomba gibi düşerken herkes tarafından çok büyük toplamıştı.

Askerden gelen ünlü oyuncunun herhangi bir projede yer alıp almayacağı büyük merak konusu iken gelecek tepkilere Can Yaman'ın hazır olup olmadığını ilerleyen günlerde göreceğiz.