Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burun ucu yamukluğu

Kadın

Member
Merhabalar. Bu sitede yeni bir üyeyim ama yinede hep okurdum buradakı yorumları ve soruları. Ameliyat olalı tam 3 ay oldu. Şimdiki halindende memnun gibiyim. Ama kafama taktığım iki küçuk şey var. Biri burnumun kemer ile burun ucunun birleştiği yerin bir tarafı şiş dururken diğer tarafın çökük durması. Diğeride burun ucum sağa doğru kaymış gibi durması. Başka sorulardaki yorumları oluyorum ve bazıları "sorun olmaz düzelir" derken bazılarıda "malesef burun şeklin hep öyle kalacak" diyor. Acaba ödemler yüzünden mi öyle duruyor yoksa gerçektende mi böyle kalacak. Ufak tefek darbeler yedim. Arkadaşlarimin bazıları unutup šakasına ağzımı elleriyle kapattıkları zamanlar oldu. Bazen de ellerini kollarını geçirdikleri zamanlar oldu. Ama bu darbeleri yemeden önce de böyleydi burnum. Çok üzülüyorum. Inşallah düzelir. Öncekine nazaran daha rahat nefes alabiliyorum ve şekli daha güzel. Ama o yamukluğun olması beni aşırı derecede üzüyor. Bu arada masaj vermedi doktor. Birde doktor burnuma her baktığında "çok güzel olmuş" felan diyor. Yani "hafif bir yamukluk var..." gibisine hiç birşey demiyor.