Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Androkız

Prenses
Administratör
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Bugün herkes magazin haberleri ile dolu dolu gün geçirdinden eminiz. Yabanci magazin haberlerini unutmadık tabikide ondanda size bahsedicez bugün gıybet mi gıybet dedikodu ile illere destan haber akışımız olucak bizden yazması sizdende okuması...

Evet Magazin Haberlerine başlıyoruz...

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, 300 aileye yardım kolisi gönderdi. Sosyal medya üzerinde yardım paketinini ailelere dağıtılan ailerle fotoğraf çektirdi.

Ekli dosyayı görüntüle 982

Ve diğer yandan 3 milyon takipçiye ulaşan Eda Ece, Sosyal medya üzerinden yapılan fotoshop'a isyan etti. Kutlama postunu dünyaca ünlü 3 komedi oyuncusu kadının yanına kafasının yerleştirildiği bir fotoğrafla yaptı.
Ekli dosyayı görüntüle 984

Diğer yandan Özcan Deniz eski eşi ile tekrar evleniceği hakkında dedikodular dolaşmaya başladı. ‘2. Sayfa’ Magazin programının haberine göre; karantina günlerini birlikte geçiren Özcan Deniz ile Feyza Aktan yeniden evlilik kararı aldı. Hatta Deniz, oğlu Kuzey’in 30 Nisan’daki 2. yaş gününde eşi Feyza Aktan’a evlenme teklif etti.

Kadınlara şiddete yönelik sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan
Nurgul Yeşilcay, ülkemizde işlenen kadın cinayetlerine dair geçen ayın raporunu paylaştı ve tehlikeye dikkat çekti.

Gecen ay yaşanan kadın cinayetlerine dair bir raporu Twitter hesabından paylaşan Yeşilçay şunları yazdı:
“Şu süreçte gözden kaçmasın! Artarak devam ediyor. Bu ay 20 kadın olduruldu! Gerci 40 ama kalan 20’si şüpheli ölüm şimdilik! Nedeni belirlenen 20 kadının 16 sı evinde öldürülmüş! Kadınlarımız dışarda koronayla evde şiddetle mücadele ediyor”

Ekli dosyayı görüntüle 985

Ve Magazin turumuzu son konusu olan katıldığı 2.Sayfa magazin programına konuk olan. Ali Sunal'dan babasıyla ilgili anlattıkları herkesi duygulandırdı.

Kemal Sunal'ın ölümüyle ilgili de konuşan Sunal, "Hayatımda keşke demeyi hiç sevmem hatta kimsenin bu şekilde yaşamasını da istemem ama bazen 'keşke o uçağa binmeseydik' diyorum. Ama bununla yaşamam mümkün değil. O zaman kızıma karşı bu kadar güler yüzlü olamam böyle bir lüksüm yok" dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 986