Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beklenen ozellik nihayet geliyor

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
beklenen-ozellik-nihayet-geliyor.jpg

Gectiğimiz Haziran ayında, gelecek yeni ozelliklerin sinyalleri icin WhatsApp'ın beta surumlerini tarama konusunda uzmanlaşan WABetaInfo'daki uzmanlar, coklu cihaz desteğinin yakında geleceğini duyurmuştu. Şimdi aynı araştırmacılar, ozelliğin masaustunde nasıl calışacağını gosteren yeni bir menu bulduklarını acıkladı.
Yeni ozellik kullanıma sunulduğunda, web veya masaustu icin WhatsApp'ta oturum acıp ardından "Ayarlar" menusunu acıp "Diğer cihazlarda WhatsApp'ı kullan" secimini yapabileceksiniz. Burada, WhatsApp hesabınızın şu anda kullanıldığı tum cihazların bir listesini gorebileceksiniz. Belirli bir cihazdan cıkış yapmak istiyorsanız (veya tanımadığınız bir cihaz goruyorsanız), uzaktan cıkış yapmak icin uzerine tıklamanız yeterli olacak.
Coklu cihaz desteği henuz teste acık değil, ancak yayınlandıktan sonra deneyecek ilk kullanıcılardan olmak istiyorsanız, WhatsApp'ın beta programlarından birine katılmanız gerekli. Maalesef Apple cihazları icin program şu anda dolu, ancak bir alan acılıp acılmadığını gormek icin Testflight sayfasına arada bir goz atmanızda fayda var. Android icin beta programına katılmak icin Google Play'deki WhatsApp Beta sayfasını ziyaret edin ve bilgilerinizi girin. WhatsApp'ın genel surumunu zaten yuklediyseniz, birkac saat icinde otomatik olarak beta surumune guncellenecek.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur