Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alişan'ın Eşi Paylaşımı ile Linç Yedi

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol,Elazığ depremi gündemdeyken kendi sosyal hesabından kendi fotoğrafını paylaşması üzerine takipçileri tarafından linç yedi.

Dün akşam saat 20:55'te Elazığda meydana gelen 6.8'lik depremde bir çok vatandaşımız hayatını kaybetti.Sosyal medya da herkes deprem ile ilgili üzüntüsünü dile getirirken ünlü sanatçı Alişan'ın eşinin kendi fotoğrafını paylaşması takipçilerini çileden çıkarttı.Deprem ile ilgili hiçbir paylaşımda bulunmayan takipçilerinin kötü yorumlarına maruz kaldı.

Ekli dosyayı görüntüle 167
Buse Varol'a takipçilerinden gelen yorumların bazıları;

-Siz duyarlı bir insansınız yakışmıyor

-Yazıklar olsun,eşiniz Alişan çok duyarlı birisi.Sizi böyle görünce sadece susuyorum

-Sempatik geliyordun ama bende takipten çıkıyorum

-Biz tüm Türkiye neyin derdinde bu neyin peşinde,Allah bize yardım etsin

-Buse abla seni ve Alişan abi'yi seviyorum ama böylesine büyük acılar varken sizin resim paylaşmanız uygun değil bence

-En azından bir gün dayanın lütfen

Ünlü sanatçı Alişan'ın eşi Buse Varol gelen tepkiler üzerine paylaşımını sildi.Magazin gündemine yaptığı evlilik ile bomba gibi düşen Buse Varol,mutlu evliliği ile dikkat çekiyor.Ünlü sanatçı Alişan magazin gündeminde uzun süredir hayatında kimse olmaması ile dikkat çekiyordu.Ne zaman ve kiminle evleneceği büyük merak konusu olan Alişan,sonunda aradığı aşkı ünlü oyuncu Buse Varol da bulmuştu.Ünlü çift evlenerek magazin camiasında büyük mutluluğa neden olmuştu.Hayranlarının bilerce tebrik mesajı gönderdiği Alişan mutlu bir aileye sahip olduğu için çok şanslı olduğunu söylemişti.