Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alişan'dan Demet Akalın'a Duygulandıran Paylaşım

Gorkem

Magazin.biz.tr
Bir dönem,aralarından su sızmayan sıkı arkadaşlıkları ile magazin camiasından herkesin gıpta ile baktığı Alişan,Demet Akalın dostluğuna,Alişan'dan duygulandıran paylaşım geldi.

Sosyal medya hesabından,Demet Akalın'ın kızı Hira'nın oğlu Burak'a sarıldığı fotoğrafı paylaşan ünlü şarkıcı Alişan fotoğrafa, "Allah'ın bize en büyük nimetleri evlatlar...Yarın ilk kez Hira'nın yeni yaşını birlikte kutlayacağız...Doğduğu an yanında olmam gerekirdi ama ben saçma bir gururla ve kızgınlıkla yanında olamadığım için pişmanım.Oysa ki annen benim çocuğum olduğunda beni mahçup etti.Şimdi sana söz veriyorum.Ne zaman ihtiyacın olursa dayın olacak.Sağlıkla büyü ve inşallah biz gelin olduğun günleri de hep birlikte görelim.Doğum günün kutlu olsun güzel Hira.Annenle,babanla ve tüm sevdiklerinle nice güzel yaşların olsun." notunu ekleyerek herkesi duygulandırdı.

Ekli dosyayı görüntüle 279

Alişan'ın bu duygu yüklü paylaşımının ardından Demet Akalın,sosyal medya hesabından şunları söyledi,"Canım kardeşim dert ortağım kardeşler arasında olmaz kırgınlık...inşallalh sağlık versin hepimizn tüm evlatlarımıza sen gerçi büuütücen aileyi ben tekte kalayım kanki ya"

Sosyal medyada türkçe kullanımı ile tepkiler alan Demet Akalın,yaptığı bu paylaşımda da imla kurallarına dikkat etmeyişi ile takipçilerini yine güldürdü.Ünlü sanatçı Demet Akalın Türkiye magazin aleminde çıkan haberleri kadar sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile isminden söz ettirmeye devam ediyor.Yaptığı kelime kullanış tercihleri ile takipçileri arasında bir mizah yaratan ünlü şarkıcı dobralığı ile sosyal medyanın en çok etkileşim alan isimlerin başında geliyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan üzücü Elazığ depremi ile ilgili paylaşım yapmak yerine kendi fotoğrafını paylaşan Alişan'ın eşine sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki yağmıştı.Bu yağan tepkilerin ardından hemen paylaşımını silen Buse Varol,duyarsızlık ile suçlanmıştı.

Sivri dili ile magazin gündeminden hiç düşmeyen Demet Akalın'ın adı en son annesi vefat eden Fatih Ürek'e baş sağlığı dilememesi ile gündeme gelmişti.Kendi yaptığı hareketler bir yana çevresindeki insanlara yapmadıkları ile de tepkisini çekebilen nadir sanatçılardan biri olan Demet Akalın bu özelliği sayesinde magazin gündeminin vazgeçilmez simalarından biri olmayı başarıyor.

Son düzenleme: