Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ali Sunal’dan oryantal Didem acıklaması

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
ali-sunal-dan-oryantal-didem-aciklamasi.jpeg

‘İbo Show’un 11’inci bolumune Muazzez Ersoy, Bulent Serttaş, Ali Sunal, Doğa Rutkay ve oryantal Didem Kınalı konuk olarak katıldı. Bulent Serttaş’ın Didem Kınalı dans ederken surekli başka yere bakmaya calışması ve performans esnasındaki hareketleri tepkilere neden oldu.
“BANA SAYGISIZLIK YAPMIŞTI”
Konu hakkında ‘2. Sayfa’ya konuşan oryantal Didem Kınalı Bulent Serttaş’la ilgili “Cekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gundeme gelince hareketlerini gordum. Olayın ic yuzu şu: Bir sure once birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu duşunuyorum. Mesleğimi ulkemde ve dunyada en iyi şekilde icra eden bir danscıyım. Bilincli şekilde yaptığı cok acık ve net. Buyuk bir saygısızlık. Yakıştıramadım! Orada dans ve sanat var” demişti.
“TEK ANI YAKALAMIŞSINIZ”
Programın bir diğer konuğu Ali Sunal konuyla ilgili olarak kendisinin de gosteriyi izlemiyor gibi gorunduğu bir karenin sosyal medyada paylaşılması uzerine, “Ya alemsiniz cok guluyorum. Şaka bir yana tabii ki hayranlıkla izledim. Didem Kınalı’nın harika performansını bakmadığım tek anı yakalamış cano” dedi.
ali-sunal-dan-oryantal-didem-aciklamasi-601a56e44387e.jpeg
HADİSE: DANS ALKIŞLANIR
Bu arada şarkıcı Hadise’den de Didem Kınalı’ya destek geldi. Instagram hesabından danscının bir videosunu yayınlayan Hadise, “Dans alkışlanır. Dans sanattır” notunu duştu.
ali-sunal-dan-oryantal-didem-aciklamasi-601a56e489377.jpeg
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur