Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Zemheri dizisinin 9. bolumu bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bolumunde; Firuze’yle Ertan’ın duğun yemeğine giden ve gecmişlerini acıklayan Ayaz’ın amacı aslında bambaşkadır. Firuze ve Ayaz girdikleri yeni mucadelede Ertan’la yeniden karşı karşıya gelecek, zafer mi yoksa yenilgi mi alacaklarını bilmedikleri bu yolda beklemedikleri bir surprizle karşılaşacaklardır. Peki Zemheri 10. yeni bolum fragmanı yayınlandı mı? İşte Zemheri son bolum izleme ekranı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Zemheri dizisinin 9. bolumu bu akşam yayınlandı. Zemheri’nin son bolumunde; Firuze'nin Ertan'a kolay kolay teslim olmayacağı artık kesinleşir, Ayaz'la ikisini yeni bir yol beklemektedir. İşte Zemheri 10. yeni bolum fragmanı ve son bolumu ve izleme sayfası.
  ZEMHERİ 10. YENİ BOLUM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
  Zemheri dizisinin 10. yeni bolum fragmanı henuz yayınlanmadı. Dizinin yeni bolum fragmanı geldiği anda sayfamızda olacak.
  ZEMHERİ SON BOLUM FRAGMANI
  ZEMHERİ 9. SON BOLUM İZLE
  ZEMHERİ 9. BOLUM OZETİ
  Firuze'yle Ertan'ın duğun yemeğine giden ve gecmişlerini acıklayan Ayaz'ın amacı aslında bambaşkadır. Firuze'nin Ertan'a kolay kolay teslim olmayacağı artık kesinleşir, Ayaz'la ikisini yeni bir yol beklemektedir.
  Berrak bir yandan hamileliğini heyecanla yaşarken bir yandan da Firuze ve Ayaz'la ilgili yeni şupheler edinmeye başlar. Yaşar kızının nasıl boyle bir karar verebildiğine hala inanamayıp acı cekerken, Aliye ve Sevda ise bu evliliği kendi adlarına avantaja cevirmek niyetindedir.
  Firuze ve Ayaz girdikleri yeni mucadelede Ertan'la yeniden karşı karşıya gelecek, zafer mi yoksa yenilgi mi alacaklarını bilmedikleri bu yolda beklemedikleri bir surprizle karşılaşacaklardır.
  Son guncelleme: 08:17 - 12.03.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.