Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Zalim İstanbul dizisinin 4 bolum sonra final yapacağına yonelik iddialar bir suredir konuşuluyor. Kanal D’nin Pazartesi akşamları ekrana getirdiği dizi, reytinglerinin duşmesi nedeniyle sıkıntılı bir surec yaşıyor. Dizinin senaryosuna yonelik eleştiriler de bu surece gelinmesine katkı sağladı.Zalim İstanbul’un finali 6 Nisan 2020 olarak gorunuyor. İzleyiciler de artık finalin engellenemez olduğunu goruyor. Ancak en azından mutlu bir final yapılması yonunde dilekler var.
  “Final gelmesi uzucu ama inşallah herkes mutlu sonla biter” diyen bir izleyicinin yanı sıra bir başkası ise dizinin final yapmasını istemediklerini belirten yorumlar yapıyor.
  Dizide izleyicilerin bir isteği gercek oldu. Şeniz, artık Nedim’in ilk hallerine dondu. Yani etme bulma dunyası dizide de kendini gosterdi. Nedim’in Şeniz’e nasıl davranacağı merak konusu.
  İzleyiciler Nedim’in iyi birisi olarak kalmasını istese de senaryonun gidişatı sanki kotu olarak akıllarda kalacak gibi. Sosyal medyada da bu duruma itirazlar geldiğini belirtelim.
  İşte Dizinin 16 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 35.bolum fragmanı:
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.