Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında yeni bir dizi başlıyor.Henuz hangi gun yayınlanacağı acıklanmadı. Ancak dizinin fragmanlarından kalitesi kendini belli ediyor. Yeni Hayat’ın reytingleri alt ust edebilecek bir potansiyeli var. Yeni Hayat dizisinden 2.fragman da yayınladı. Videodan goruntuleri izleyebilirsiniz.
  Başrollerinde Serkan Cayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un olduğu, yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın ustelendiği Yeni Hayat yakında Kanal D’de başlıyor! Bir bodyguard hikayesi aslında… Ancak kendisine has bir senaryo ile geliyor. Yani uyarlama değil.Bu da dizinin en onemli farkı olacak. Hikaye ne kadar ikna edici olur ise dizi o kadar buyuk ses getirecektir.
  Dizide eşi Yasemin’i bodyguarda emanet eden bir iş adamı… Onların peşinde olan kotu adamlar ve mutlu bir aile tablosu yaşayan ozel kuvvetler personeli eski bir asker…
  Yeni Hayat dizisinin 2. fragmanı da adeta ateş ediyor… Dizinin cok başarılı bir performans sergilemesi icin her şey tamam gibi gozukuyor. Ancak on onemli detayın dizinin hangi gun yayınlanacağı olacak.
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.