Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  TRT 1 ekranlarında yayınlanan, kendine has dili ve mizah anlayışı ile edebiyat dunyasının gecmişte yaşayan cok onemli isimlerini bolumlerinde ağırlayan Tutunamayanlar, 10 Mart Salı gunu saat 20.00’de 9. yeni bolumuyle ekranlara geliyor. Komedinin yukselen değeri Doğu Demirkol, Ece Ceşmioğlu, usta oyuncular Zafer Algoz, Asuman Dabak ve birbirinden başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran Tutunamayanlar’ın dokuzuncu bolumunde bizi hangi surprizler bekliyor.
  Tarık, İrem’le samimi bir şekilde konuşmak duygularını acmak isterken onun başını belaya sokar. İrem, Tarık’ın onu goturduğu mekanda donmaktan zor kurtulur. Hastanede tedavi altına alınan İrem, Tarık’la arasında mesafe koymaya karar verir.
  Tarık ise kendini suclu hisseder. İrem’e hastanede kucuk surprizler yapar. Fakat Tarık’ın her hamlesi olay yaratacak ve hastaneyi birbirine katacaktır. İlhan ise artık ilham vermek zorundadır.
  Lutfu calıştığı reklam ajansında fikren karşı olduğu bir sisteme dahil olur. İcindeki şairi bu vahşi ve robotik ortamdan korumak ister.
  Tarık’la İrem ilişkisi hastanede karşılaşacakları biri yuzunden epey etkilenecektir. Tutunamayanlar en komik halleriyle 10 Mart Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.