Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Sefirin Kızı dizisi 12. yeni bolumu ile 9 Mart Pazartesi yani bu akşam izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Engin Akyurek, Neslihan Atagul ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizide onemli gelişmeler yaşanacak.
  Sefirin Kızı’nın yeni bolumu oncesinde yayınlanan on izleme goruntulerinde ise Nare ve Sancar’ın konuşmalarını dışarıdan izleyen Gediz Işıklı’nın huzunlu bakışları bir hayli anlamlı bulundu. Videodan o anları izleyebilirsiniz.
  Sancar ve Akın, birbirlerine doğru yurudukleri bir yola girerler. Nare ve Gediz ise, bu yolda onları karşılaştırmamak icin canhıraş bir mucadeleye girişirler.
  İnsanların zaaflarını kullanmakta bir sınırı olmayan Akın, topal biriymiş gibi davranarak Zehra’yı adım adım tuzağına ceker. Zehra’nın kader ortağını bulma heyecanı, en cok Kavruk’un canını yakar.
  Akın Zehra’ya tuzak kurarken, bir tuzak da ona kurulmaktadır. Guven ve Kerem, Akın’ı kirli bir acık artırmaya koyarlar. Eğer acık artırmayı Nare ve Gediz kazanırsa Akın’ın sonu hapis, Sancar kazanırsa mezar olacaktır.
  Nare, asla affetmeyeceği bir adam ucurumun kıyısında yururken aşağı bakmasın diye kendini parcalarken bir sinir krizi gecirir. Ama bu kriz, Sancar’ı ucuruma daha da yaklaştırır.
  Sonuna giden o ince ve uzun yolda, Sancar’ın bir ayağı kıyıda, bir ayağı boşluktadır ve Nare Sancar’ın inandığını, tek bir kelimeyle anlayacaktır.
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.