Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  BKM imzalı, Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’nun 9. bolum 3. tanıtımı yayınlandı. Videodan dizinin yeni bolumunden yeni goruntuleri izleyebilirsiniz. Alpay’ın saldırıları sonrası ofkeden deliye donen Ramo’nun savaş emrini verdiği tanıtımda catışma sahneleri nefesleri kesiyor. Suleyman Ağa’ya silah ceken Halef kim olduğunu oğrenmek isterken; Fatoş, Hasan ve Fidan icin gozyaşı dokuyor. Ramo’nun “Başımız sağolsun!” sozleri merak uyandırırken patlayan silah sesi “Fidan vuruldu mu?” sorularını akıllara getiriyor.
  Ramo, Alpay’ın saldırısından son anda kurtulmuştur. Ramo’yu kurtaran Yavuz, kartlarını acık oynamaya karar verir. Yavuz ve Ramo artık birlikte hareket edeceklerdir. Ancak Alpay’ın beklenmedik saldırıları sonucunda mahalle yangın yerine donmuş, bircok kayıp verilmiştir. Hasan ve Şahin mahallede bir sure dirense de yakalanır ve rehin alınırlar.
  Fidan da rehin alınanlar arasındadır. Neco’nun kendi yaptığı plan ters tepmiştir. Alpay onlara da saldırmış, Suleyman’ı almak istemiş ama başarılı olamamıştır. Sibel ve Neco rehin alınır. Alpay rehineler karşılığında Adana komisyonu ile pazarlık yapar. Rehinelerin hayatı bu yapılan pazarlığa bağlıdır. Halef ise Suleyman’ı saldırıların arasından kacırmayı başarmıştır. Halef’in aklında tek bir soru vardır. Ben kimim? Suleyman’dan kendi gerceklerini oğrenmek ister.
  Suleyman’ın sakladığı gecmiş, onu kendi sonuna doğru goturmektedir. Alpay’ın rehinelerin hayatları icin verdiği sure giderek azalmaktadır. Alpay komisyonun zaman kazanmak icin kendisini oyaladığını anlayınca, harekete gecer… Zaman Ramo’nun aleyhine işler. Sevdiklerini kurtarmak icin fazla vakti kalmamıştır.
  BKM imzalı, senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yonetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgic, İlker Aksum, Yiğit Ozşener, Gorkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncular yer alıyor.
  Ramo, yarın akşam saat 20.00’de yeni bolumuyle Show TV’de!
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.