Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Fox TV’de yayınlanan Oğretmen dizisinin ilk bolumu gectiğimiz Carşamba akşamına damgasını vurmuştu. 11 Mart akşamı da bu sefer ikinci bolum izleyicilerin karşısına cıkacak.Akif oğretmen okulda gerilimi yukseltirken, hastanede ise Zeynep’den guzel haberler var. İzleyicilerin heyecanla bekledikleri Ceren Moray sahneleri 2. bolumde kendini gosterecek. En son Avlu dizisinde Azra olarak izlediğimiz Ceren Moray, bambaşka bir karakterle ekranda. Ancak karakterinin detayları ve neden hastanede olduğunu,neler yaşadığına dair her şey sır.
  Bu sır perdesi aralandıkca Oğretmen dizisi daha cok ilgi gorecektir. Uyanan Zeynep, Akif’in neler yaptığını bilmiyor. Akif ise o anda yanında olamadığı icin buyuk bir ızdırap duyuyor.
  Okulda oğrenciler Akif oğretmene saldıracak ama sonucu ne olacak merak konusu… Bu arada Komiser Yılmaz, Zeynep’e olayları soruyor. Zeynep’in ise hicbir şeyden haberi yok.
  İşte Oğretmen dizisinin 2. bolumunden 3. fragman:
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.