Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.067
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.067

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Perşembe akşamları Fox TV’de yayınlanmakta olan Mucize Doktor dizisinin 26.bolumunden 2. fragman yayınlandı. Taner Olmez’in canlandırdığı Ali Vefa, bir cocuğu kurtarmak isterken yaptığı hatanın bedelini odeyecek.Cocuğun hayatını kurtarmak isterken kendini riske atan Ali Vefa, Tanju’dan ciddi bir darbe yiyecek. Ali Vefa, her bolumde bir mucizeyi gercekleştirmiş olsa da hala kendini kanıtlayabilmiş değil. Davranışları nedeniyle yargılanıyor. 26.bolumde de Ali ve Nazlı arasındaki ilişkiyi oğrenen Tanju, bu ikilinin uzerine gidecek.
  Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa’nın mucizelerine karşı onu cezalandırmaya calışan bir bakış acısı izleyicileri de sinir edecektir.
  Mucize Doktor’un yeni bolumunde hem gerilim hem duygu yoğunluğu hem de saf bir aşktan sahneler izleyeceksiniz. İşte Mucize Doktor’un 26.bolumden 2. fragman:
  İşte 26.bolum ozet bilgileri: Ali – Nazlı ilişkisini oğrenen Tanju, bir de ustune Ali hakkında bir şikÂyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır.
  Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu one surer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır.
  Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali butun uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genc hastasına daha cok yardım edebileceği bir yontem bulmaya calışır.
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.