Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 25. bolum tanıtımı yayınlandı. Videodan yeni bolumden ilk goruntuleri izleyebilirsiniz. Kuzey’in boşanma haberiyle sevincten havalara uctuğu tanıtımda Yıldız’ın hala sinirli olduğu goruluyor. Ruhi’nin kacak hayatında değiştirdiği tarzı dikkat cekerken, Yıldız’ın artık geleceğe bakacağını soylemesi Kuzey’i delirtiyor. Mahmut Kaptan’ı gorunce kıskanclık krizine giren Kuzey’in neler yapacağı merakla bekleniyor.
  Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor. “Onun yaptığı gider benim hoşuma gider” diyerek gulduren Kuzey’in yediği tokat da yeni bolum fragmanında yer alıyor.
  KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 24. BOLUMUNDE NELER OLDU?
  Kuzey ve Yıldız cektikleri aşk acısıyla ağır bir depresyona girerken, Cetin’in şikayeti uzerine Yıldız tutuklandı. Haberi alır almaz silahını kaptığı gibi Cetin’i vurmaya giden Kuzey’i, Sadullah durdurdu. Şule ve Tulin’in işbirliği yaptığını ispatlayan goruntuleri Kuzey’e verdi. Yıldız mahkemede kendini savunmayı reddederek Ruhi’yi korurken, Kuzey ve Sefer onu kurtarmak icin harekete gecti. İlk iş olarak Ruhi’yi buldular ancak teslim olmaya ikna edemediler.
  Ruhi, Yıldız’ın serbest kalması icin Cetin’i vurduğu silahı vererek kacmayı tercih etti. Yaşar ve Şeref, ailelerinin yardımıyla Cetin’i kacırdı. Kuzey, aşkından vazgecmeyerek aralarına giren tum engelleri kaldırmaya yemin ederken, Yıldız’ın ofkesi dinmek bilmedi. Kuzey’in hapishaneye ziyarete gelmesiyle iyice gerilen Yıldız fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kuzey ve Sefer’in Ruhi’den suc aletini alması, Yıldız’ın sucsuzluğunu ispatladı.
  Hakim karşısında gercekleri soylemek zorunda kalan Yıldız, Kuzey ve Pembe’nin de şahitlik etmesiyle tutuksuz yargılandı. Final sahnesinde ise Şule’nin, Kuzey ve Yıldız’a boşanmayı kabul ettiğini soylemesi herkesi şoke etti. Bu beklenmedik gelişme YılKuz aşkını kurtarabilecek miydi?
  Yapımcılığını Surec Film’in ustlendiği, yonetmen koltuğuna Ersoy Guler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Guner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Huseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi bircok başarılı isim de rol alıyor.
  Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bolumu 14 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.