Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Surec Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, dun akşam yayınlanan bolumuyle yine buyuk beğeni topladı. Kuzey ve Yıldız’ın uzun zamandır bekledikleri haberi aldığı, Şule’nin boşanacağını soylemesiyle ikilinin şoke olduğu bolum ekran başındakilere heyecan dolu anlar yaşattı. Dizide bir iyi bir de kotu haber var… İyi haber Şule boşanmayı kabul ederek bir kısır dongunun sona ereceğini işaret etti. Dizi izleyicileri bu durumu senaryonun ilerlemesini sağlayacağı icin olumlu bir gelişme olarak yorumladı. Kotu haber ise reyting cephesinden geldi. Kuzey Yıldızı birinciliği kaptırdı.
  Kuzey Yıldızı İlk Aşk ABC1’de yuzde 5.19 rating ve yuzde 12.67 izlenme payı, AB’de yuzde 3.91 rating ve 10.90 izlenme payı elde etti ve Zumruduanka dizisinin gerisinde kalarak, 3. sırada kendisine yer buldu. Dizi Total’da 7.50 rating ve yuzde 17.54 izlenme payı ile ikinci oldu ama yine Zumruduanka’ya gecildi. Kuzey Yıldızı uzun suredir lider goturduğu yarışta ilk kez geriye duştu. 7 Mart Cumartesi’nin ilk 10 program listesini aşağıda bulabilirsiniz.
  Dizinin heyecanla beklenen yeni bolumunun başlamasıyla birlikte izleyiciler #AyrılıkZor etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #AyrılıkZor etiketi Twitter’ın Turkiye gundeminde 9 saat 55 dakika TT listesinde kaldı.
  YILDIZ TUTUKLANDI!
  Kuzey ve Yıldız cektikleri aşk acısıyla ağır bir depresyona girerken, Cetin’in şikayeti uzerine Yıldız tutuklandı. Haberi alır almaz silahını kaptığı gibi Cetin’i vurmaya giden Kuzey’i, Sadullah durdurdu. Şule ve Tulin’in işbirliği yaptığını ispatlayan goruntuleri Kuzey’e verdi. Yıldız mahkemede kendini savunmayı reddederek Ruhi’yi korurken, Kuzey ve Sefer onu kurtarmak icin harekete gecti. İlk iş olarak Ruhi’yi buldular ancak teslim olmaya ikna edemediler. Ruhi, Yıldız’ın serbest kalması icin Cetin’i vurduğu silahı vererek kacmayı tercih etti.
  ŞULE, BOŞANMAYA İKNA OLDU!
  Yaşar ve Şeref, ailelerinin yardımıyla Cetin’i kacırdı. Kuzey, aşkından vazgecmeyerek aralarına giren tum engelleri kaldırmaya yemin ederken, Yıldız’ın ofkesi dinmek bilmedi. Kuzey’in hapishaneye ziyarete gelmesiyle iyice gerilen Yıldız fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kuzey ve Sefer’in Ruhi’den suc aletini alması, Yıldız’ın sucsuzluğunu ispatladı. Hakim karşısında gercekleri soylemek zorunda kalan Yıldız, Kuzey ve Pembe’nin de şahitlik etmesiyle tutuksuz yargılandı. Final sahnesinde ise Şule’nin, Kuzey ve Yıldız’a boşanacağını soylemesi herkesi şoke etti. Bu beklenmedik gelişme YılKuz aşkını kurtarabilecek miydi?
  YENİ BOLUMDE NELER OLACAK?
  Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 25. bolum tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in boşanma haberiyle sevincten havalara uctuğu tanıtımda Yıldız’ın hala sinirli olduğu goruluyor. Ruhi’nin kacak hayatında değiştirdiği tarzı dikkat cekerken, Yıldız’ın artık geleceğe bakacağını soylemesi Kuzey’i delirtiyor. Mahmut Kaptan’ı gorunce kıskanclık krizine giren Kuzey’in neler yapacağı merakla bekleniyor.
  Yapımcılığını Surec Film’in ustlendiği, yonetmen koltuğuna Ersoy Guler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Guner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Huseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi bircok başarılı isim de rol alıyor.
  Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bolumu Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.