Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Kuruluş Osman’ın 11 Mart Carşamba saat 20:00’de ekrana gelecek on dorduncu bolumunde, Dundar ve Batur’un kurduğu tuzağa duşen Osman Bey, Balgay’la kozlarını paylaşıyor! Burak Ozcivit’in başrolunde yer aldığı dizi Carşamba akşamlarının en cok izlenen yapımı konumunda… Yeni bolumde de heyecan dolu, aksiyonu bol sahneler izleyicileri bekliyor. Ayrıca yeni bir karakter daha diziye konuk olacak. Yıldız Kultur’un canlandırdığı Rabia Ana karakterini izleyeceksinzi.Peki 14. bolumde neler yaşanacak? İşte detaylar:
  Cengiz Han’ın emanetlerini geri almak icin Kayı Obası’na gelen Osman Bey, burada Batur’un ihaneti ile karşılaşır. Oklarla durdurulabilen Osman Bey, Dundar’ın ve ardından Balgay’ın Ertuğrul otağından cıkmasıyla duştuğu tuzağın farkına varır. Balgay’ın nokerleri tarafından kuşatılan Osman Bey, Kayı halkının gozleri onunde Balgay’ın kılıcıyla yuz yuze gelir…
  Balgay’la karşı karşıya gelen Osman icine duştuğu bu durumdan cıkabilecek mi? Dundar ve Batur’un ihanetine nasıl karşılık verecek? Moğolların tuzağına duşerek yaralanan Bala Hatun’un akıbeti ne olacak? Osman Bey’i hasım ilan eden Samsa Cavuş, Moğollara karşı nasıl hamle yapacak? Cengiz Han’ın emanetlerini eline geciren Balgay, hukumdarlık hayaline ulaşabilecek mi? Osman Bey’i Balgay’a teslim eden Dundar şimdi ne yapacak?
  Tum bu sorular carşamba akşamı 20:00’de ATV ekranında yanıt bulacak.
  Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yonetmenliğini Metin Gunay’ın ve başrolunu Osman Bey karakteriyle Burak Ozcivit’in ustlendiği Kuruluş Osman’ buyuk surprizlerle ve heyecanla dolu yeni bolumleriyle her carşamba ATV’de.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.