Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Kuruluş Osman dizisinin 14. yeni bolumunu 11 Mart Carşamba akşamı atv ekranında izleyebilirsiniz. Burak Ozcivit’in başrolunde yer aldığı diziye Moğol komutanı Balgay karakteri ile katılan Yurdaer Okur, diziye buyuk hareket katmıştı. 14. yeni bolumde Balgay ile Osman bey arasındaki rekabet ekrana damgasını vuracak.Kuruluş Osman dizisinde Dundar Bey, “Yaptıklarının bedelini Kayılar değil, sen odeyeceksin. Yaktığın isyan ateşinde diri diri yanacaksın” diyerek Osman Bey’i hedefe yerleştiriyor. Okla vurulan Osman Bey, yaralı halde Balgay’ın karşısına cıkacak. İkili arasındaki duellonun sonucu merakla bekleniyor. İşte 14.bolumden 2. fragman:
  Dundar Bey ve Batur’un kurduğu tuzak sonucu yaralanan Osman bey tuzaktan kurtulup Dundar ve Batur’dan hesap soracak mı? Osman Bey, Cengiz Han Yasalarını geri alabilecek mi? Yannis’in Osman’ı yakalamak icin oluşturduğu ve başında Sofia’nın olduğu kuvvetin hedefi Şeyh Edebalı mı?
  Balgay’la işbirliği yapan Zohre’nin yeni hain planları neler? Gunduz Bey’in Moğollar tarafından tutsak edilmesi dengeleri nasıl değiştirecek? Konya’da ki Moğol Komutan Geyhatu Cengiz Han yasalarının Balgay’da olduğunu nasıl oğrendi ve Balgay’ı bekleyen suprizler neler olacak?
  Moğolların tuzağında bıcaklanan Bala Hatun’u bekleyen akıbeti ne olacak?
  Bu soruların yanıtı ‘Kuruluş Osman’ın 14’uncu bolumunde carşamba akşamı ATV ekranında ortaya cıkacak.
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.