Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Kadın dizisi Şubat ayının ilk haftasında final yaparak veda etmişti.Fox TV, daha once cok iyi reytingler aldığı Salı akşamlarına yeni dizisi Baraj’ı koydu… Kadın dizisinde Arif karakterine hayat veren Feyyaz Duman’ın yanı sıra Biran Damla Yılmaz ve Burak Yoruk’un başrollerinde yer aldığı Baraj dizisi 17 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Fox TV’de başlıyor.
  Yağmur Unal ve Fatih Aksoy’un yapımcısı olduğu Baraj dizisi, 1977 yılında yapılan Baraj filminin hikayesinden yola cıkarak hazırlandı. Hatırlanacağı uzere Baraj filminde Turkan Şoray ile Tarık Akan başrollerde yer almıştı. Baraj dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.Videodan dizinin ilk goruntulerini izleyebilirsiniz.
  Baraj 17 Mart Salı 20.00’de FOX’ta başlıyor!
  Genel Hikaye: 1977 yapımlı, başrollerinde Turkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına cıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hic gormemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını gondermesiyle değişir.
  Nehir’in cok guzel ve kendinden genc olduğunu duşunen Nazım yuzundeki yara yuzunden kendi fotoğrafını gondermeye cekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından surgun gonderilmiş, yakışıklı ve capkın bir genc olan Tarık’ın (Burak Yoruk) fotoğrafını gonderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve surpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.