Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  atv ekranında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Hercai dizisinde 2. sezon yuksek tempolu şekilde devam ediyor. Dizinin 36. yeni bolumunden ilk goruntuler yayınlandı.Yaren’in bombayı patlattığı son bolumde Reyyan’ın gercek babasının Hazar Şadoğlu olmadığı ortaya cıkmıştı. Miran’ın yaşadığı acıdan sonra Reyyan’ın da aynı onun gibi yaşadığı acı, Hazar Şadoğlu’nun duştuğu durum duşunulduğunde Hercai dizisi tam bir kırık kalpler durağı oldu.
  Dizinin 36.yeni bolumunde de bu kırık kalplerin hikayesini bulacaksınız. Reyyan, “Acıdın mı bana, merhametin mi engelledi uvey olduğumu soylemeye” diyerek hayatının şokunu yaşadığını her hali ile belli etti.
  Hem Miran hem Hazar bey onun peşinde ve onu teskin etmeye calışıyor ama o kalp kırıldı bir kere. Videodan dizinin 36. bolumunden ilk goruntuleri izleyebilirsiniz…
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.