Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Gel Dese Aşk dizisinin ilk bolumu atv’de 8 Mart Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Cevik, Oyku Gurman,Ertan Saban, Uğur Cavuşoğlu gibi onemli isimlerin yer aldığı dizinin ikinci yeni bolumu 15 Mart’ta yayınlanacak.Dizide kul edici bir aşkın ateşinin nasıl hayatlara etki ettiğini izleyeceksiniz. 40’lı yaşlarda, 20 yıllık bir evli ciftin yuvasına coken bir aşk ateşi bu. Ancak diziye yonelik itirazlar ve eleştirilerin ardı arkası kesilecek gibi değil.
  Kızı yaşındaki bir kadınla aşk yaşayan orta yaşın ustundeki erkek karakter aslında gunumuz dunyasına hic de yabancı değil.Ancak sosyal medyada bu durumun ciddi bir eleştiri konusu yapıldığını gorebilirsiniz.
  Gel Dese Aşk 2. bolumunde “Aşk işte, ateş yakar kul eder insanı geriye senden bir şey kalmaz” sozunun haklılığını ortaya koyan sahneler yer alacak. İşte 2. bolum fragmanı:
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.