Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Fox TV’nin yeni dizisi Baraj, 17 Mart Salı akşamı başlıyor. Kadın dizisinin reytingini yine Fox TV’ye getirmeyi hedefleyen Baraj dizisinde iddialı isimler var.Feyyaz Duman,Kadın dizisinde Arif olarak cok sevilmişti. Muthiş bir karizma oluşturdu ve Baraj dizisinin de en buyuk şansı konumunda…Biran Damla Yılmaz en son Canevim dizisinde rol almıştı. Kırgın Cicekler ile akıllara yazıldı. Burak Yoruk ise Dayan Yureğim’de Erdem olarak dikkat cekti. Ayrıca 4N1K Yeni Başlangıclar dizisinde de Barış olarak dikkat cekmişti.
  Usta oyuncu Sumru Yavrucuk’u ise en son No:309 dizisinde Songul olarak izlemiştik. Bu iddialı kadroya bir de Faslı guzel eklendi. Daha once Yasak Elma icin duşunulen Iman Casablanca, Baraj dizisinde yer alacak.
  Nazım, yuzu yaralı ve işinde cok usta birisi. Nehir ile internette yazışıyor ve birbirlerinin fotoğraflarını yollamaları lazım. Yaralı yuzu ile fotoğrafını yollayamayınca Tarık’ın resmini gonderiyor. İşte dizinin 2. fragmanında bu ayrıntılar var…
  Dizinin kadrosunda ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yuzgulec, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.
  Genel Hikaye:
  1977 yapımlı, başrollerinde Turkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına cıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hic gormemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını gondermesiyle değişir. Nehir’in cok guzel ve kendinden genc olduğunu duşunen Nazım yuzundeki yara yuzunden kendi fotoğrafını gondermeye cekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından surgun gonderilmiş, yakışıklı ve capkın bir genc olan Tarık’ın (Burak Yoruk) fotoğrafını gonderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve surpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.