Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  tv8 ekranında carşamba akşamları yayınlanmakta olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde 10. yeni bolum 11 Mart akşamı ekrandaki yerini alacak. Dizinin bu bolumunde Mehdi, yaşam savaşı verirken Zeynep de ayakta durma savaşı veriyor.İbrahim Celikkol ile Demet Ozdemir’i başrolde buluşturan dizinin 10. bolumu de dramla dolu gececek. Zeynep’in bitmeyen cilesine yeni cileler eklenecek. Faruk ile Yasemin’in evlilik yoluna girme ihtimali izleyicileri şoke edecek.
  Ancak dizinin 10. yeni bolum fragmanına bakan herkes cok net fark edecek ki, Demet Ozdemir kendisini rolune fena halde kaptırmış. Erkenci Kuş dizisindeki Sanem karakterinden iz bile kalmadığını anlatan sahneleriyle unlu oyuncu, rolunu oynamıyor adeta yaşıyor..
  İşte bu fark da sosyal medyada hemen fark edildi.İzleyiciler artık Ozdemir’de daha farklı bir durum olduğunu hissetti. “Kendini rolune kaptırmak boyle bir şey Demet Ozdemir, harikasın” diye mesaj bırakan dizi hayranları yeni bolumu sabırsızlıkla bekliyor.
  İşte Doğduğun Ev Kaderindir 10. yeni bolumden ilk goruntuler:
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.