Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Cukur bu akşam 3. sezonun 24. bolumuyle ekrana gelecek. Kocovalı ailesi Cumali ve Damla’nın yaşadıklarıyla sarsılırken polis tarafından tutulan Yamac’a surpriz bir teklif sunulacak. Cağatay’ı oldurmek uzere harekete gecen Cumali’yi korumak icin butun mahalle harekete gececek ancak Cumali’nin karşısında kimse duramayacak.
  Cumali’nin Cağatay’a saldırısı nefesleri kesecek. Yamac’ın Cağatay karşısında bir koz elde edebilmesi icin Efsun kritik bir hamle yapacak. Vartolu eski bir duşmanla olan hesabını kapatırken zor anlar yaşayacak. Yamac’ın Cağatay’ın sonunu getirmek icin kurduğu son oyun merakla beklenecek.
  Cukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolcak Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Oner Erkan, Necip Memili, Tansu Bicer, Damla Sonmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Surel gibi son donemin gozde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Surer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Cermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Aytac Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Cakay, Gizem Ergun eşlik ediyor.
  Senaryosunu Gokhan Horzum’un kaleme aldığı Cukur’un yonetmenliğini Sinan Ozturk ustleniyor. “Cukur” merakla beklenen yeni bolumuyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.