Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Cukur’un merakla beklenen yeni bolumunden ilk sahne yayınlandı. Vartolu Sadettin ve Cağatay’ın karşı karşıya geldiği sahnede calan “Halimem” turkusu eşliğindeki Vartolu’nun eğlenceli halleri izleyenleri gulumsetiyor. Polislerin geldiği ve Cağatay Erdenet’i tutukladığı anlar heyecanı yukseltirken, olayları Mahsun ile birlikte izleyen Yamac zaferinin tadını cıkarıyor.
  Cukur dizisinde Cağatay Erdenet cok guclu bir figur olarak yer alıyordu. Tutuklanması, zor duruma duşurulmesi pek mumkun gorunmuyordu. Ancak ‘olmaz denilen şey’ oldu. Yamac ve Mahsun’un zaferin tadını cıkardıkları anlar izleyicileri de mutlu edecek. Tabii ki Cağatay’ın bundan sonraki hamlesi ne olacak bu da merak konusu…
  Cukur’un bu akşam ekrana gelen 3. sezonun 24. bolumunde Cumali tarafından eve getirilen Damla’ya doktor ilk mudahaleyi yaparken, Kocovalı ailesi Cumali ve Damla’nın yaşadıklarıyla derinden sarsıldı. Cumali, Damla’nın kendine gelmesiyle intikam yemini etti. Cağatay’ı oldurmek uzere harekete gecen Cumali’yi korumak isteyen Cukurlu gencler adeta etten duvar ordu. Polis, gozaltına aldıkları Yamac’tan Cağatay’ı bulmak icin yardım istedi.
  Bu surpriz teklifi kabul etmeyen Yamac, polisi karşısına aldı. Murtaza’yı alan Vartolu, Timsah’ın peşine duştu. Timsah’ı ararken girdiği catışmadan Alico’nun yardımıyla kurtulan Vartolu, Timsah’ı oldurdu. Efsun, Yamac’ın karşısında koz elde etmesi icin kritik bir hamle yaptı. Cumali, tutulduğu yerden yangın cıkararak kacmayı başardı ve Cağatay’a saldırısıyla nefesleri kesti. Cumali’nin saldırısından kurtulmayı başaran Cağatay’a Murtaza yardım etti. Cumali’yi zor kullanarak engellemeyi başaran Yamac, ağabeyinin bu hale gelme nedenini oğrendiğinde gozyaşlarına hÂkim olamadı.
  Cağatay’ın Cumali’yi istediği Yamac’tan polis de Cağatay’ı istedi. Bir gun sure verilen Yamac’ın ne yapacağı merak konusu oldu. Yamac, final sahnesinde oldu sanılan Emir’in yanına giderek ekran başındakilere buyuk bir şok yaşattı. Peki, Emir’in verdiği bilgiler Cağatay’ın sonunu getirecek miydi?
  Senaryosunu Gokhan Horzum’un kaleme aldığı Cukur’un yonetmenliğini Sinan Ozturk ustleniyor. Cukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolcak Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Oner Erkan, Necip Memili, Damla Sonmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Surel gibi son donemin gozde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Surer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Cermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Aytac Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Gizem Ergun eşlik ediyor.
  Cukur’un merakla beklenen yeni bolumu 16 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.