Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.635
  Konu
  4622
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.635

  Konu:4622

  Aldığı Beğeni:0  Pazar akşamları TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Şampiyon dizisinde Erdal Ozyağcılar’ın canlandırdığı Yaman Gunaltay karakteri diziye veda mı ediyor?Fırat Bolukbaşı’nın hocası olan Yaman’ın diziden ayrılma ihtimali izleyicileri mutsuz etti. Şampiyon dizisinin 24. bolumunden ilk fragman yayınlandı. Tolgahan Sayışman’ın canlandırdığı Fırat’ın “Her şey icin teşekkurler baba” sozleri yureklere oturdu. Bu sozleri izleyiciler bir veda olarak algıladı.
  Yaman karakterinin diziden ayrılmasını istemediklerini belirten Şampiyon hayranları, bu sozlerin bir veda olmamasını, bir ters koşe beklediklerini ifade ediyor.
  Ayrıca dizide Erkan Avcı’nın canlandırdığı Zafer karakteri başını buyuk derde soktu. Zafer’in batağa duşmesinden rahatsız olan izleyiciler, Yaman hocanın da iyileşmesini arzu ediyor.
  İşte Şampiyon dizisinin 25.bolumunden ilk fragman:
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.