Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazzzino
  Mesaj
  97
  Konu
  97
  Üye Avatarı

  Mesaj:97

  Konu:97

  Aldığı Beğeni:0  Gerek tarzları, gerek skandallarıyla gündemden düşmeyen dünyanın en çok konuşulan ailelerinden Kardashian'ların gözdesi Kim'in, eski fotoğraflarını görmüş müydünüz? İşte Kim Kardashian'ın estetiksiz halleri ve şöhret olma hikayesi...  Kim Kardashian, 21 Ekim 1980'de ailenin ikinci çocuğu olarak Beverly Hills, Kaliforniya'da dünyaya geldi.  Annesi ve babası 1989'da boşandı. Annesi Kris'in o zamanlar bir butiği olsa da sonraları işi kızlarının şöhretlerini yönetmek olacaktı. Babasının ünlü O.J Simpson davasının avukatı olması Kardashian'ın soyadının tüm ABD'ye yayılmasının en büyük sebebiydi. Ardından Kim, ünlülerin asistanlığını yapmaya başladı.
  Amacı iyi bir asistan, stilist ya da alışveriş danışmanı olmaktan çok ünlü olmaktı. Şöhrete giden yol ise ünlülerin arkasını toplamaktan geçiyordu. 2000'de ise şarkı yazarı Damon Thomas ile evlendi ancak evlilikleri uzun sürmedi ve 2004 yılında boşandı. Daha sonra R&B sanatçısı Ray J ile çıkmaya başladı.
  Ray J ile bir seks kasedi ortaya çıktı. Kim Kardashian önce dava açsa da daha sonra Vivid Entertainment'la anlaşıp kasedin haklarını 5 milyon dolara sattı. 2007'de Ray J'den ayrılan Kardashian, Amerikan futbolcusu Reggie Bush ile çıkmaya başladı ancak ayrıldı. Cindy Crawford, Selena Williams, Lindsay Lohan, Brandy gibi ünlülerin asistanlığını yaptı. 2003 yılında Paris Hilton'un asistanlığını yapmaya başladı. Aralarından su sızmayan ikilinin arasındakiler iş ilişkisinden çok arkadaşlığa dönüşmüştü. Kim Kardashian bu sayede önemli davetlerde yer alıyor ve kameralar önünde yer ediniyordu.
  Ardından yıllarca sürecek reality show Keeping Up With The Kardashians başladı. Bu show sayesinde Kardashian ailesi kameraların önünde gösterişli hayatlarını yaşarken banka hesaplarını dolduruyorlardı.


Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.