Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  2.791
  Konu
  2778
  Üye Avatarı

  Mesaj:2.791

  Konu:2778

  Aldığı Beğeni:0  Adriana Lima, corona virusu nedeniyle kendini ve kızlarını evde koruma altına aldı. Coğu vaktini spor yaparak ve cocuklarıyla vakit gecirerek değerlendiren Lima, kızlarının arkadaşının salgın hakkında soylediklerini kayıt altına alıp sevenleriyle paylaştı. Corona virusu nedeniyle zamanını cocuklarıyla evde geciren Adriana Lima, spor rutinini aksatmadan devam ettirirken, diğer yandan cocuklarının bir arkadaşının duyarlı sozlerini paylaştı.
  Kızlarının Joao adlı arkadaşının, hızla yayılan corona virusu hakkında evde kal cağrısını Instagram hesabından paylaşan Lima, kısa surede beğeni ve takdir topladı.

  Unlu ismin paylaştığı videoda, 9 yaşındaki Joao şoyle konuştu:
  * Sizin de anneniz, babanız, buyukaneniz, akrabalarınız var değil mi? Benim de var ve her saniye onların yanında olmak istiyorum, onların da beni gormesini istiyorum. Onların olmesini istemiyorum. Siz de istemiyorsunuzdur. Siz gencler sağlıklı olabilirsiniz ama dışarıda sağlığı sizin gibi yerinde olmayan bir suru insan var. Ve tum dunyayı guvende tutabilmek icin elinizde buyuk bir fırsat var.
  * İnsanları olduren şey sadece corona virusu değil, cahillik de olduruyor. İnsanlar devletlerin ‘evde kalın ve virusu yaymayın’ cağrısını dinlemiyor. Bunu inkar ederseniz virusun yayılmasına sebep olur ve dunyayı guvende tutamazsınız. Eğer evde kalırsanız virusu yaymaz, insanlığı kurtarırsınız. Lutfen evde kalın.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.